Porada na styczeń-luty

     W zasadzie w styczniu i lutym nie mam sezonowych porad dla papużek. Nadal są aktualne wszystkie porady z miesięcy listopad-grudzień.

Z pewnością skończyły się już zieleninki z naszych "upraw". Posadźmy nowe (seler  i pietruszkę). Nie zalecam podawania zielonej natki ze sklepu. Podobno są one silnie  nawożone azotem i opryskiwane przeciw szklarniowym pasożytom. Możemy też naciąć  witek wierzbowych i wsadzić do wazonika z wodą. Po kilkunastu dniach zaczną pękać  pączki - papużki je uwielbiają.


I pamiętajmy o ptaszkach za oknem. Śnieg przysypał ziemię i trudniej znaleźć pokarm. Ale  to ważne, nie wolno dokarmiać ptaki sporadycznie. Musimy to robić przez całą zimę. Ptaki  mogą przyzwyczaić się do naszego "stołu" i nie będą już szukać pokarmu w innych  miejscach.

  
 
 
 
REKLAMA:
części zamienne JCB Częstochowa, śląskieurządzenie do mycia wodą zdemineralizowaną producentHotel w Tarnowskich Górach, wesela Tarnowskie GóryHurtownia zabawek ELF Zabrze, zabawki hurt, sprzedaż hurtowacaterpillar części, jcb, cat, hydraulika siłowa hydrauliczne pompy silniki siłownikisprzątanie mieszkań, biur, magazynów, hal, grobów, mycie przeszkleńHydraulika siłowa, przewody hydrauliczne, zawory, siłowniki, rozdzielaczeautomaty tokarskie toczenie detali na automatach, detale toczoneProducent linek, naprawa, dorabianie. Linki pchająco-ciągnące, sterującelinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychkartki ręcznie robione, okolicznościowe tuby ozdobne