Porada na styczeń-luty

     W zasadzie w styczniu i lutym nie mam sezonowych porad dla papużek. Nadal są aktualne wszystkie porady z miesięcy listopad-grudzień.

Z pewnością skończyły się już zieleninki z naszych "upraw". Posadźmy nowe (seler  i pietruszkę). Nie zalecam podawania zielonej natki ze sklepu. Podobno są one silnie  nawożone azotem i opryskiwane przeciw szklarniowym pasożytom. Możemy też naciąć  witek wierzbowych i wsadzić do wazonika z wodą. Po kilkunastu dniach zaczną pękać  pączki - papużki je uwielbiają.


I pamiętajmy o ptaszkach za oknem. Śnieg przysypał ziemię i trudniej znaleźć pokarm. Ale  to ważne, nie wolno dokarmiać ptaki sporadycznie. Musimy to robić przez całą zimę. Ptaki  mogą przyzwyczaić się do naszego "stołu" i nie będą już szukać pokarmu w innych  miejscach.

 
 
 
REKLAMA:
Organizacja wesela Tarnowskie Góry hotel, sala konferencyjnazabawki hurt, sprzedaż hurtowa, sklep internetowy, hurtownia zabawekJCB części Częstochowa, śląskiemycie okien elewacji fasad wodą zdemineralizowaną producentczęści cat, jcb, waryński, ostrówekmycie okien, opieka nad grobami, Katowice, Częstochowa, Bytomdetale toczone, automaty tokarskie, obróbka skrawaniemlinki hamulca, zmiany biegów, sprzęgła, gazu, motocyklowe, sterowania linki samochodowe, maszyn budowlanych, zmiany biegów, maszyn rolniczychkartki ręcznie robione, okolicznościowe tuby ozdobne