Zabawki z kokosa:
kółko, frędzelkowa bawionka, huśtawka.


Pomysł: Doriii.   ::   email:    ::   GG: 5644804

UWAGA! Jeśli nie masz zdolnosci do majsterkowania i nie potrafisz tego zrobic, albo Ci sie nie chce, to te zabaweczki możesz u Doriii kupic. Skontaktuj się z nią przez GG albo e-mail.

 
Huśtawka - kółko

Wykonanie: Wycinasz z kokosa plaster ok 6 cm. Do zawieszenia zabawki potrzebny będzie łańcuszek np. z hartowanego brązu, do tego zawieszka oraz wkręt.
cena 12 zł
Kontakt:
email:    ::   GG: 5644804Frędzelkowe bawionki. Moja papuga swoja uwielbia :)
Wykonanie: W czapeczce z kokosa wiercimy dziurki i przeciągamy przez nie sznureczki z supełkami. Na sznureczkach mozemy zawiesic rowniez muszelki i koraliki.
cena 8 zł    Kontakt:    email:    ::   GG: 5644804
Huśtawka.

Wykonanie: Czapeczkę z ko-kosa i gałązkę obcinamy, czyścimy, wiercimy otworki. Wszystko wążemy sznur-kiem.
cena 10 zł
Kontakt:
email:    ::   GG: 5644804
 


Huśtawka WYPAS.

Wykonanie: Jak wyżej, tylko trzeba więcej sznurka i więcej fantazji. Na sznureczkach możemy zawiesić również muszelki i koraliki.
(sprzedane)
 


  
 
 
 
REKLAMA:
części zamienne JCB Częstochowa, śląskieurządzenie do mycia wodą zdemineralizowaną producentHotel w Tarnowskich Górach, wesela Tarnowskie GóryHurtownia zabawek ELF Zabrze, zabawki hurt, sprzedaż hurtowacaterpillar części, jcb, cat, hydraulika siłowa hydrauliczne pompy silniki siłownikisprzątanie mieszkań, biur, magazynów, hal, grobów, mycie przeszkleńHydraulika siłowa, przewody hydrauliczne, zawory, siłowniki, rozdzielaczeautomaty tokarskie toczenie detali na automatach, detale toczoneProducent linek, naprawa, dorabianie. Linki pchająco-ciągnące, sterującelinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychkartki ręcznie robione, okolicznościowe tuby ozdobne