Zabawki z kokosa:
huśtawka, muszelki, karmniczek.


Pomysł: Doriii.

 


Super huśtawaka
z dodatkiem kokosa.


Materiały: potrzebujesz do tego bawełniane sznureczki, koraliki, czapeczkę z kokosa z wywierconymi otworkami oraz kawałek gałezi.

Wykonanie: Kokos trzeba obciąć najlepiej piłą do metalu i wyczyścic. Wloskow nie usuwamy, to dodatkowa atrakcja dla papuzki. Nastepnie wywiercić otwory w kokosie i gałązce a potem wsztstko powiazać jak na zdjęciu i powplatać koraliki.


Kokos z muszelkami.

Materiały: czapeczka z koko-sa z otworkami, bawelniany sznureczek lub rzemyk oraz muszelki.

Wykonanie: Kokos obciąć i wywiercić otwory w kokosie oraz w muszelkach. Wszystko powiazać. Należy pamietać, aby sznurki i rzemyki były grube i papuga nie mogła ich przedziobać.
 


Karmniczek z kokosa.

W czapeczce z kokosa wiercimy dziurę i mocujemy do stojaka za pomocą wkręta. Niestety resztki ziarna można wtedy opróżniać tylko za pomocą odkurzacza.


  
 
 
 
REKLAMA:
części zamienne JCB Częstochowa, śląskieurządzenie do mycia wodą zdemineralizowaną producentHotel w Tarnowskich Górach, wesela Tarnowskie GóryHurtownia zabawek ELF Zabrze, zabawki hurt, sprzedaż hurtowacaterpillar części, jcb, cat, hydraulika siłowa hydrauliczne pompy silniki siłownikisprzątanie mieszkań, biur, magazynów, hal, grobów, mycie przeszkleńHydraulika siłowa, przewody hydrauliczne, zawory, siłowniki, rozdzielaczeautomaty tokarskie toczenie detali na automatach, detale toczoneProducent linek, naprawa, dorabianie. Linki pchająco-ciągnące, sterującelinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychkartki ręcznie robione, okolicznościowe tuby ozdobne